Accent Prime™

Najskuteczniejsza metoda na nieinwazyjne ujędrnienie twarzy, modelowanie sylwetki, redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się cellulitu. Bezkonkurencyjny przy problemie wiotkiej skóry.

 

Endermologie LPG®

Aktywnie przeciwdziała oznakom starzenia – niezastąpiony w walce z cellulitem, obrzękami i zastojami oraz przy utracie jędrności skóry. Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

Secret RF

Secret RF to innowacyjne i zaawansowane technologicznie medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł (system mikronakłuwania).

Urządzenie przeznaczone jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn i rozstępów oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry. Secret RF to najskuteczniejszy i najbardziej innowacyjny zabieg redukujący rozstępy i blizny. Jedyne dostępne na rynku urządzenie działające bezpośrednio wewnątrz skóry.

Po nakłuciu systemem cienkich mikroigieł do 3,5 mm wysyła energię o bardzo dużej mocy głęboko w skórę i stymuluje powstanie nowego kolagenu, dokładnie tam gdzie jest on potrzebny, czyli w rozstępie. Daje to silny bodziec termiczny i mechaniczny, stymulując fibroblasty. W ten sposób rozstępy na nowo zaczynają się zapełniać i w rezultacie zanikać.

 

Dermapen™

Urządzenie DERMAPEN™ bazuje głównie na naturalnej zdolności organizmu do regeneracji oraz przebudowy. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co poprawia gęstość i elastyczność skóry. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry (podczas automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł). Jest niezastąpiony w spłycaniu drobnych zmarszczek, redukcji blizn (np. potrądzikowych) i rozstępów, zmniejszaniu widoczności porów, wyrównywaniu faktury oraz kolorytu skóry, zagęszczaniu i ujędrnianiu skóry oraz poprawie jej ogólnej kondycji.
Więcej informacji na tematu zabiegu Dermapen™ tutaj.

 

Peeling TCA

TCA jest najsilniejszym kwasem organicznym (trójchlorooctowym) stosowanym do zabieg.w złuszczania naskórka. TCA redukuje przebarwienia, płytkie blizny i zmarszczki oraz poprawia strukturę skóry.

Ogromną zaletą zabiegu jest szybkie uzyskanie efektów, często już po pierwszym zabiegu.

Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ