The BEAUTY PLACE to klinika urody oferująca nowoczesne światowe technologie.

To tu kompleksowo dbamy o urodę. Oferujemy usługi z zakresu wysokowyspecjalizowanej kosmetologii hi-tech, medycyny estetycznej oraz nowoczesnej kosmetyki, manicure&pedicure oraz podologii. 

Filozofia kliniki the BEAUTY PLACE opiera się na najskuteczniejszych i najmniej bolesnych terapiach zabiegowych oraz indywidualnie i precyzyjnie dobranych produktach.

Ideę spersonalizowanych planów zabiegowych realizuje wysoko wyspecjalizowany zespół złożony z wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy łącząc wieloletnie doświadczenie z pasją oraz wiedzą o najnowszych trendach świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Wszystkie urządzenia i produkty oferowane w naszej Klinice mają udowodnioną skuteczność, a co najważniejsze są bezpieczne (co potwierdzają liczne certyfikaty).

The BEAUTY PLACE to bogata oferta zabiegów, skuteczne rozwiązania i najwyższej klasy kosmetyki.

W tym miejscu zadbamy najlepiej o Twoje piękno!

 

 

 

Serdecznie zapraszam na pierwszą bezpłatną konsultację. Nasi dedykowani eksperci pomogą zdiagnozować Twoje potrzeby i zaproponują najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Do zobaczenia!

Aleksandra Skalska

kosmetolog i właścicielka kliniki the BEAUTY PLACE

 

Nasz zespół:

 

W naszej klinice urody zlokalizowanej na Mokotowie dbamy o to, aby nasze Klientki i Klienci cieszyli się świetnym samopoczuciem i doskonałą prezencją. Oferujemy szereg zabiegów, które nie tylko poprawią elastyczność, koloryt i ogólny wygląd skóry, ale też zwiększą pewność siebie, co jest niezbędne, aby móc czerpać pełną radość z życia. Dzięki nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, proponujemy kompleksowe, indywidualnie dobrane usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Wierzymy, że nie tylko odmieniają one wygląd zewnętrzny naszych Pacjentek i Pacjentów, ale sprawią, że poczują się bardziej komfortowo w swoim ciele.

Klinika urody Mokotów - najlepsi specjaliści czekają

Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, podologii i zdrowego stylu życia. Doskonale orientują się zarówno w naturalnej pielęgnacji, jak i w działaniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, służących do takich zabiegów, jak np. odmładzanie skóry, ujędrnianie, czy usuwanie przebarwień i blizn. Bogate doświadczenie, ogromna wiedza praktyczna i teoretyczna oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i Klientki - to wszystko sprawia, że każdy gość naszej kliniki urody poczuje, że jest pod doskonałą opieką profesjonalistów.

Wiele sposobów na zadbanie o piękno

W naszej ofercie proponujemy zabiegi na twarz i na ciało. W tej pierwszej kategorii znajdują się różnorodne metody i techniki, których celem jest poprawienie jędrności skóry, nawilżanie, odżywianie, redukcja zmarszczek. W efekcie twarz wygląda na młodszą, zdrowszą i bardziej wypoczętą. Swoją ofertę kierujemy również do osób, zmagających się z różnorodnymi problemami skórnymi: przebarwieniami, widocznymi naczynkami czy bliznami. Zwłaszcza te w obrębie twarzy mogą skutecznie odebrać pewność siebie.

Zaopatrzeni w precyzyjne narzędzia i sprawdzone, nowoczesne urządzenia dnia przyczyniamy się do poprawy komfortu naszych Pacjentek i Pacjentów.

Klinika urody na Mokotowie to miejsce, w którym dbamy o stan skóry nie tylko na twarzy. W ofercie posiadamy również profesjonalne zabiegi przeznaczone do pielęgnacji całego ciała. Proponowane w naszej klinice urody na Mokotowie zabiegi na ciało służą ujędrnieniu skóry, wygładzeniu cellulitu oraz wspierają odchudzanie. Cellulit, rozstępy czy nadpotliwość to problemy, z którymi można borykać się bez względu na wiek i wagę. Dla niektórych są przyczyną obniżonego samopoczucia i skrępowania, które sięga do tego stopnia, że dany defekt wpływa na wybór stylizacji czy sposób spędzania czasu. Metody, które stosujemy do zniwelowania tych problemów, są albo zupełnie nieinwazyjne, albo inwazyjne w minimalnym stopniu. W efekcie rozstępy i blizny stopniowo zaczną zanikać, cellulit zostanie zredukowany, jędrność skóry się poprawi, a problem nadpotliwości znika.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kliniki. Na naszej stronie znajdują się wyczerpujące opisy każdego z zabiegów, zastosowaną w nich technologię oraz spodziewane efekty. Podczas pierwszej wizyty – bezpłatnej konsultacji - nasi specjaliści przeprowadzają dokładny wywiad i dobierają odpowiednie metody, które pozwolą wypracować optymalny rezultat. Wierzymy, że dzięki profesjonalnemu podejściu i sprawdzonym, nowoczesnym narzędziom klinika urody The Beauty Place na Mokotowie to miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o doskonały wygląd i dobre samopoczucie.

 

Nasze wnętrza

Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ