Accent Prime™

Najskuteczniejsza metoda na nieinwazyjne ujędrnienie twarzy, modelowanie sylwetki, redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się cellulitu. Bezkonkurencyjny przy problemie wiotkiej skóry.

 

Endermologie LPG®

Aktywnie przeciwdziała oznakom starzenia – niezastąpiony w walce z cellulitem, obrzękami i zastojami, przy utracie jędrności skóry

 

Secret RF

Secret RF to innowacyjne i zaawansowane technologicznie medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł (system mikronakłuwania).

Urządzenie przeznaczone jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn i rozstęp.w oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania sk.ry. Secret RF to najskuteczniejszy i najbardziej innowacyjny zabieg redukujący rozstępy i blizny. Jedyne dostępne na rynku urządzenie działające bezpośrednio wewnątrz sk.ry.

Po nakłuciu systemem cienkich mikroigieł do 3,5 mm wysyła energię o bardzo dużej mocy głęboko w skórę i stymuluje powstanie nowego kolagenu, dokładnie tam gdzie jest on potrzebny, czyli w rozstępie. Daje to silny bodziec termiczny i mechaniczny, stymulując fibroblasty. W ten sposób rozstępy na nowo zaczynają się zapełniać i w rezultacie zanikać.

Jedyne urządzenie pozwalające na trwałe rozwiązanie problemu nadpotliwości, ponieważ bezpowrotnie uszkadza ok. 80% gruczoł.w potowych. Dzięki temu po wykonanej serii nie trzeba zabiegu powtarzać.

 

Dermapen™

Urządzenie DERMAPEN™ bazuje głównie na naturalnej zdolności organizmu do regeneracji oraz przebudowy. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co poprawia gęstość i elastyczność skóry. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry (podczas automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł). Jest niezastąpiony w spłycaniu drobnych zmarszczek, redukcji blizn (np. potrądzikowych) i rozstępów, zmniejszaniu widoczności porów, wyrównywaniu faktury oraz kolorytu skóry, zagęszczaniu i ujędrnianiu skóry oraz poprawie jej ogólnej kondycji.
Więcej informacji na tematu zabiegu Dermapen™ tutaj.

 

Storz Medical

Zabiegi urządzeniem Storz Medical polegają na emitowaniu fal akustycznych na obszary ciała objęte cellulitem. Fale akustyczne stymulują mikrokrążenie w komórkach tłuszczowych i regulują metabolizm, aby wyeliminować widoczne oznaki cellulitu. Efekty tego zabiegu to:

• redukcja cellulitu (nawet w najbardziej zaawansowanym stadium)

• redukcja tkanki tłuszczowej

• zmniejszenie obwodu ciała

• poprawa jędrności skóry

• drenaż limfatyczny.

Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ