Accent Prime™

Najskuteczniejsza metoda na nieinwazyjne ujędrnienie skóry, modelowanie sylwetki, redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się cellulitu. Bezkonkurencyjny przy problemie wiotkiej skóry.

 

 

Endermologie LPG®

Aktywnie przeciwdziała oznakom starzenia – niezastąpiony w walce z cellulitem, obrzękami i zastojami, przy utracie jędrności skóry.

 

 

Secret RF

Secret RF to innowacyjne i zaawansowane technologicznie medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł (system mikronakłuwania).

Urządzenie przeznaczone jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn i rozstępów oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry. Secret RF to najskuteczniejszy i najbardziej innowacyjny zabieg redukujący rozstępy i blizny. Jedyne dostępne na rynku urządzenie działające bezpośrednio wewnątrz skóry.

Po nakłuciu systemem cienkich mikroigieł do 3,5 mm wysyła energię o bardzo dużej mocy głęboko w skórę i stymuluje powstanie nowego kolagenu, dokładnie tam gdzie jest on potrzebny, czyli w rozstępie. Daje to silny bodziec termiczny i mechaniczny, stymulując fibroblasty. W ten sposób rozstępy na nowo zaczynają się zapełniać i w rezultacie zanikać.

 

 

Dermapen™4

Urządzenie DERMAPEN™4 bazuje głównie na naturalnej zdolności organizmu do regeneracji oraz przebudowy. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co poprawia gęstość i elastyczność skóry. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry (podczas automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł). Jest niezastąpiony w spłycaniu drobnych zmarszczek, redukcji blizn (np. potrądzikowych) i rozstępów, zmniejszaniu widoczności porów, wyrównywaniu faktury oraz kolorytu skóry, zagęszczaniu i ujędrnianiu skóry oraz poprawie jej ogólnej kondycji.
Więcej informacji na tematu zabiegu Dermapen™4 tutaj.

 

 

Storz Medical

Zabiegi urządzeniem Storz Medical polegają na emitowaniu fal akustycznych na obszary ciała objęte cellulitem. Fale akustyczne stymulują mikrokrążenie w komórkach tłuszczowych i regulują metabolizm, aby wyeliminować widoczne oznaki cellulitu. Efekty tego zabiegu to:

• redukcja cellulitu (nawet w najbardziej zaawansowanym stadium)

• redukcja tkanki tłuszczowej

• zmniejszenie obwodu ciała

• poprawa jędrności skóry

• drenaż limfatyczny.

 

Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ