Depilacja laserowa o najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia, także z miejsc trudno dostępnych. W naszym salonie dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do laserowej depilacji twarzy i ciała: laserem Vectus®.

Laser Vectus® - skuteczna depilacja laserowa

Laser Vectus® służy do trwałego usuwania owłosienia. W tym medycznym laserze diodowym wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową skuteczność zabiegu, a także bezpieczeństwo i komfort Pacjenta. Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

Nasze urządzenie to najnowocześniejszy, najszybszy oraz najskuteczniejszy system depilacji laserowej na świecie.

Vectus® to unikalne na rynku urządzenie, które umożliwia usuwanie włosów na każdym fototypie skóry. Jako jedyny usuwa nawet jasne włosy.

Laser wyposażony jest w zaawansowany system chłodzenia, który zapewnia komfort zabiegu przy zastosowaniu bardzo wysokich parametrów.

Vecuts®, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™, który automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i jednocześnie bardzo bezpieczny.

Depilację laserową należy wykonać w serii 4–8 zabiegów w odstępie 4–10 tygodni.

 

Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej. 

 

Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ