Accent Prime™

Najskuteczniejsza metoda na nieinwazyjne ujędrnienie skóry twarzy. Wykorzystuje połączenie dwóch niezawodnych technologii, które sprawiają, że efekt odmłodzenia jest wielowymiarowy – fala radiowa oraz ultradźwięki. Accent Primejest bezkonkurencyjny przy problemie wiotkiej skóry.

 

Secret RF

Secret RF to innowacyjne i zaawansowane technologicznie medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł (system mikronakłuwania). 

Urządzenie przeznaczone jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn i rozstępów oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry.

Po nakłuciu systemem cienkich mikroigieł do 3,5 mm wysyła energię o bardzo dużej mocy głęboko w skórę i stymuluje powstanie nowego kolagenu, dokładnie tam gdzie jest on potrzebny. Daje to silny bodziec termiczny i mechaniczny, stymulując fibroblasty.

Dermapen™4

Urządzenie DERMAPEN™4 bazuje głównie na naturalnej zdolności organizmu do regeneracji oraz przebudowy. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co poprawia gęstość i elastyczność skóry. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry (podczas automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł). Jest niezastąpiony w spłycaniu drobnych zmarszczek, redukcji blizn (np. potrądzikowych) i rozstępów, zmniejszaniu widoczności porów, wyrównywaniu faktury oraz kolorytu skóry, zagęszczaniu i ujędrnianiu skóry oraz poprawie jej ogólnej kondycji.
Więcej informacji na tematu zabiegu Dermapen™4 tutaj.

 

Peeling TCA

TCA jest najsilniejszym kwasem organicznym (trójchlorooctowym) stosowanym do zabiegów złuszczania naskórka. Efektem tego zabiegu jest generalna poprawa skóry, gdyż TCA redukuje przebarwienia, płytkie blizny i zmarszczki oraz poprawia strukturę skóry. Ogromną zaletą zabiegu jest szybkie uzyskanie efektów, często już po pierwszym zabiegu.

Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ