Aleksandra Skalska, kosmetolog i właścicielka kliniki

Właścicielka kliniki, dyplomowany kosmetolog. Pasjonatka kosmetologii, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, psycholog. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych i  hi-tech. Jest zdania, że psychologia i kosmetologia doskonale łączą się i uzupełniają w rozpoznawaniu potrzeb klienta i pozwalają całkowicie go usatysfakcjonować.

Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. 

Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

Uważa, że indywidualny plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu. Jest „orędowniczką” stosowania terapii łączonych, które przynoszą najlepsze, najtrwalsze i najdłużej utrzymujące się efekty.

 


 

 

Michał Słowiański, lek. med.

Lekarz specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się tą dziedziną od 10 lat.

Absolwent Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu otrzymał w 2003 roku. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie medycyny estetycznej zdobył, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Szkoleniowiec. Prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe z zakresu medycyny estetycznej.

Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem i konsultacją, żeby jak najlepiej dobrać zabiegi do potrzeb Klienta i uzyskać  jak najbardziej naturalny efekt. Wyznaje zasadę ,że medycyna estetyczna i kosmetologia uzupełniają się i stosowane razem pozwalają osiągnąć spektakularne efekty.

Ceniony za profesjonalizm i fachowość.

 

 

Agnieszka Bukowska, kosmetolog podolog

W zawodzie od prawie 25 lat. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wykładowca akademicki.
Jej umiejętności potwierdzają liczne nagrody w konkursach.
Doceniana i lubiana przez klientki za profesjonalizm i życzliwość.
Paznokcie to jej pasja, więc chętnie się doszkala, aby być zawsze na bieżąco z nowościami i trendami.
Jako podolog daje sobie radę z nawet najbardziej problematycznymi stopami.

 

 

Agnieszka Powalska, manicure&pedicure

15 lat w zawodzie.

Sumienna i bardzo dokładna. Paznokcie to jej pasja, więc chętnie śledzi najnowsze trendy w tej dziedzinie. W swojej pracy lubi kontakt z klientami, których zaraża pozytywną energią. Największą nagrodą dla niej jest satysfakcja Klienta z wykonanej usługi.

 

 

 

 

 

 

Agata Bojarska, recepcjonistka

Cechują ją uśmiech i profesjonalizm. Perfekcyjnie dobierze dogodne terminy, udzieli informacji i sprawi, że poczujesz się u nas wyjątkowo. Niezastąpiona w dbaniu o relacje z klientami.

 

 

 

 

 

 
Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ