Za co kochamy wiosnę? Za siłę, która budzi się w nas z każdym coraz cieplejszym dniem. To najlepszy czas, aby sobie przypomnieć o sobie samej, o swoim zdrowiu, ciele, samopoczuciu, aby się oczyścić i zadbać o nową energię do działania. Od zawsze staramy się wspierać nasze klientki w dążeniu do bycia lepszą wersją siebie. Kochamy kobiety aktywne i gotowe do działania. Specjalnie dla nich wspólnie z Juicy Jar przygotowałyśmy niespodziankę. Dla naszych klientek dieta sokowa już teraz dostępna jest z 20% rabatem.

Holistyczne podejście – ile razy już to słyszałyście? To hasło może i brzmi już dzisiaj jak banał, ale na swojej aktualności i prawdziwości nie traci ani trochę. O ciało nie da się dbać wyłącznie jednotorowo. Już na etapie konsultacji zachęcamy klientki naszej kliniki do łączenia zabiegów ze zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Nie ma co ukrywać, że sernik i leżakowanie na kanapie nie sprzyjają modelowaniu sylwetki. Nie ma cudów: bez diety i ćwiczeń ciężko o spektakularne efekty uzyskane wyłącznie w klinice estetycznej. Ta reguła działa też w drugą stronę. Nawet jeśli trzymacie restrykcyjną dietę i ćwiczycie regularnie, zabiegi medycyny estetycznej są więcej niż wskazane. Ciało trzeba pobudzić do pracy. Sama siłownia nie da jędrnej i promiennej cery. Da ją jednak umiejętne połączenie wszystkich składowych sukcesu: diety, ćwiczeń i kosmetyki. Skoro niejedna z Was zaczyna właśnie z nami intensywną akcję pod hasłem „sezon bikini”, to czemu tego wiosenno-letniego „liftingu” nie zrobić też od środka? A jeśli od środka, to przez oczyszczanie. Nie znamy na to lepszego sposobu niż dieta sokowa od Juicy Jar.

Przekonanie o holistycznym podejściu do zdrowia dzielą z nami Sara i Dorota, założycielki Juicy Jar. To one z USA przywiozły do nas pomysł, a teraz już chyba nawet tę zdrową modę na juicing. Cold-pressy czyli żywe soki z warzyw i owoców, prasowanych za pomocą urządzenia wytwarzającego kilka ton nacisku to jeden z najskuteczniejszych sposobów na oczyszczenie się z toksyn. W czasie detoksu dostarczamy organizmowi także dużą dawkę fitoflawonoidów, których jedną z funkcji jest dotlenianie komórek i hamowanie powstawania wolnych rodników. Taka kuracja to porządny „łyk zdrowia”– energii i odporności, a dodatkowo troska o kondycję i wygląd skóry. Do tego w przypadku Juicy Jar dochodzą jeszcze designerskie słoiki z przesłaniem-przepisem na bycie zdrowym i szczęśliwym oraz śmiesznymi wlepkami, które każdemu poprawią humor. Warto zresztą dodać, że Juicy Jar to kobiecy biznes, a my-kobiety kochamy wspierać się nawzajem, bo to w naszej solidarności tkwi siła.

W the BEAUTY PLACE myślimy o Was, o waszych potrzebach i oczekiwaniach. Dlatego staramy się na różne sposoby wspierać Was w dążeniu do bycia lepszą wersją siebie. Bez katowania się i pracy ponad siły, ale z konsekwentnym i racjonalnym podejściem. To się właśnie nazywa holistyka. Nie po to, żeby przekonywać Was do nowej mody, namawiać na absolutnie zbędne działania czy wydawanie dodatkowych pieniędzy. Holistyczne podejście daje większą szasnę na sukces i gwarantuje lepsze rezultaty. Połączenie zabiegów w naszej klinice z dietą sokową Juicy Jar zwiększa Twoje szanse na zdrową cerę, wymodelowane ciało i tę niewiarygodnie kobiecą siłę, z którą każdego dnia idziemy po swoje. A jeśli tylko macie ochotę, to wskakujcie w wygodny dres i ruszajcie na podbój warszawskich tras biegowych. Może kiedyś się na którejś spotkamy:)

Jeśli jesteście gotowe na podjęcie z nami sokowego wyzwania (gwarantujemy, dacie radę, testowałyśmy na sobie), zamówienie możecie złożyć na stronie www.juicyjar.pl, mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 533144000. 

Pamiętajcie o użyciu hasła BEAUTY, które otwiera Wam drogę do 20% rabatu na detoks.

Początek strony UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ